Tatranská Lomnica

Rodinné stredisko pod Lomnickým štítom

Vysoké Tatry ponúkajú množstvo služieb a zážitkov. Prekrásne výhľady, prvotriedne služby si užijete v jednom z TOP stredísk v Tatranskej Lomnici.  


Turistické stredisko s pestrou históriou láka mnoho návštevníkov počas celého roka a predstavuje akúsi vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica sa nachádza severne od Popradu a leží pod majestátnym Lomnickým štítom. Pohľad z hora je však o niečo zaujímavejší, pozerať sa na svet z 2634 m n. m. je úplne iný zážitok. 

LANOVKY V STREDISKU

Stredisko spĺňa najmodernejšie požiadavky technickej úrovne potrebnej do vysokotatranskej horskej oblasti. Stredisko je vynovené, pribudli nové zjazdovky ako aj lanovky.

Čítať viac

VÝLETY LANOVKAMI

Doprajte si nezabudnuteľné okamihy s rodinou a priateľmi v nadmorských výškach až 2634 m

Vyberte sa s rodinou na výlet na Skalnaté Pleso - populárnu turistickú destináciu alebo pokračujte ešte vyššie na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít. Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Počas letnej sezóny je pre peších turistou prístupná aj destinácia Lomnické sedlo, kde sa dostanete zo Skalnatého Plesa na sedačkovej lanovej dráhe. PROGRAM

Bohatý program zábava na svahu a nové zážitky, ktoré nemôžete premeškať


UBYTOVANIE VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Dovolenkujte vo Vysokých Tatrách a ubytujte sa vo vysokotatranských hoteloch siete TMR

Tatranská Lomnica je jedným z najznámejších stredísk  na Slovensku a umožní vám prežiť dovolenku vašich snov. 

V termíne od 2.10. - 6.10.2023 bude mimo prevádzku lanovka na Lomnický štít.

VIAC INFO