Raňajky na Lomnickom štíte

Doprajte si zážitok počas celého roka


Raňajky podľa vašej chuti 

Zažite nezabudnuteľné ráno na jednom z najvyšších vrchov Slovenska. Ponúkame vám jedinečnú možnosť vychutnať si skvelé raňajky s panoramatickým výhľadom na majestátne Vysoké Tatry. 


CLASSIC raňajky - 19 € 

Vyberte si klasickú verziu našich raňajok, ktoré vás nadchnú chuťou a tradičnými slovenskými pochúťkami. 

Čo zahŕňajú CLASSIC raňajky: 

Servírované na doske, Nárez z tradičných slovenských údenín a syrov, Rozpekané pečivo, Aperitív, Teplý nápoj podľa vášho výberu, Vysokotatranská malinovica 


VIP raňajky - 32 € 

Pre tých, ktorí túžia po ešte väčšom gurmánskom zážitku, ponúkame našu VIP verziu raňajok. Táto ponuka je ideálna pre tých, ktorí si chcú dopriať trochu viac. VIP raňajky sú dostupné pre skupinu minimálne 14 osôb.

Čo zahŕňajú VIP raňajky: 

Tradičné slovenské údeniny a syry, Rozpekané pečivo, Čerstvá a grilovaná zelenina, Mini klobásky a párky, Ovocie, Jogurty, Praženica a lievance, Teplý nápoj podľa vášho výberu, Nealkoholický nápoj 


Pripravte sa na jedinečný zážitok, ktorý vám poskytne úchvatné výhľady a nezabudnuteľnú atmosféru. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť spojiť gurmánsky zážitok s úžasným výhľadom. Staňte sa súčasťou tejto exkluzívnej udalosti a začnite svoj deň na Lomnickom štíte s pohľadom, ktorý sa vám naskytne len raz za život! 


ZAREZERVUJ SI TU:

Zážitok ktorý stojí za to!


Dôležité informácie 

Raňajky sú viazané na odchod visutej lanovej dráhy zo Skalnatého plesa na Lomnický štít v časoch 9:00 a 9:20. Uistite sa, že budete včas pripravení na odchod. Počet miest je obmedzený, preto zarezervujte si svoje miesto už teraz na info@vt.sk a zažite raňajky, ktoré vás posunú bližšie k oblakom. V cene raňajok nie je zahrnutý vývoz lanovkou.


ZAKÚPTE SI LÍSTOK NA LANOVKU 

Vyvezte sa lanovkou - gopass.travel