Štrbské Pleso

ZJAZDOVKY A TRATE

Štrbské Pleso láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami  so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami  s najvyšším štandardom.

Lyžiari si túto zimnú sezónu vychutnajú 9 km zasnežovaných zjazdoviek,  dolné úseky ponúkajé zjazdovky pre menej skúsených a začiatočníkov. Solisko a Furkota určite poteší profesionálneho lyžiara.

Na Štrbskom Plese si na svoje prídu aj pre bežkári, k sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Od technicky najľahších pre deti a začiatočníkov až po náročné trasy okolo slepého plesa či vo Furkotskej doline.

Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.

Štrbské Pleso je najvyššie položeným lyžiarskym strediskom na Slovensku a jeho čarovná atmosféra je i vďaka bohatej histórií a luxusným hotelom. 


Využite možnosť komforte zaparkovať na Štrbskom Plese

Na Štrbskom Plese je pre vás k dispozícií služba COMFORT Parking, ktoré si môžete rezervovať a uhradiť pohodlne online. Viac o možnosť comfort parkingu na Štrbskom Plese nájdete tu.

 


LANOVKY V STREDISKU

Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso ponúka 8 vlekov / lanoviek pre tých najmenších, ale najmä pre skúsených lyžiarov.

Čítať viac!

VÝLETY LANOVKAMI

Doprajte si nezabudnuteľné okamihy s rodinou a priateľmi v nadmorských výškach až 2093 m

Vyberte sa s rodinou na výlet na Solisko - populárnu turistickú destináciu či v lete alebo v zime. Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty, Furkotskú a Mlynickú dolinu a na celé Štrbské pleso. 

LANOVKOU NA SOLISKO
LANOVKOU NA SOLISKO

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok a vyvezte sa na Solisko. Relaxujte v nadmorskej výške 1840 a vychutnajte si výhľad na celé Štrbské pleso.

Chcem zažiť!

PROGRAM

Bohatý program zábava na svahu a nové zážitky, ktoré nemôžete premeškať


UBYTOVANIE VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Dovolenkujte vo Vysokých Tatrách a ubytujte sa vo vysokotatranských hoteloch siete TMR

Šrbské Pleso je rajom pre športovcov a romantikov.  Na Štrbskom Plese prežijete dovolenku vašich snov.