Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari.

Vysoké Tatry – Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski – servisov a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje.

LANOVKY V STREDISKU

Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso ponúka 8 vlekov / lanoviek pre tých najmenších, ale najmä pre skúsených lyžiarov.

Čítať viac!

ZJAZDOVKY A TRATE

Štrbské Pleso láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami  so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami  s najvyšším štandardom.

Lyžiari si túto zimnú sezónu vychutnajú 9 km zasnežovaných zjazdoviek,  dolné úseky ponúkajé zjazdovky pre menej skúsených a začiatočníkov. Solisko a Furkota určite poteší profesionálneho lyžiara.

Na Štrbskom Plese si na svoje prídu aj pre bežkári, k sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Od technicky najľahších pre deti a začiatočníkov až po náročné trasy okolo slepého plesa či vo Furkotskej doline.

Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.

Štrbské Pleso je najvyššie položeným lyžiarskym strediskom na Slovensku a jeho čarovná atmosféra je i vďaka bohatej histórií a luxusným hotelom. 


VÝLETY LANOVKAMI

Doprajte si nezabudnuteľné okamihy s rodinou a priateľmi v nadmorských výškach až 2093 m

Vyberte sa s rodinou na výlet na Predné Solisko - populárnu turistickú destináciu či v lete alebo v zime. Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty, Furkotskú a Mlynickú dolinu a na celé Štrbské pleso. 

LANOVKOU NA SOLISKO
LANOVKOU NA SOLISKO

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok a vyvezte sa na Predné Solisko. Relaxujte v nadmorskej výške 2093 a vychutnajte si výhľad na celé Štrbské pleso.

Chcem zažiť!

SLUŽBY

Štrbské Pleso je moderným strediskom s pestrou ponukou kvalitných služieb. V prevádzkach Tatry Motion vás oblečieme od hlavy až po päty. V požičovni a servise sa dokonalo postaráme o vašu výstroj, na svahu vám nebude nič chýbať. Spoznajte pravú tatranskú gastronómiu a doplňte energiu na svahu horúcim čajom alebo jedlom z tradičnej kuchyne v modernom šate. Strávte chvíle v kruhu priateľov a užite si príjemnú atmosféru horských reštaurácií. 

 


PROGRAM

Bohatý program zábava na svahu a nové zážitky, ktoré nemôžete premeškať


UBYTOVANIE VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Dovolenkujte vo Vysokých Tatrách a ubytujte sa vo vysokotatranských hoteloch siete TMR

Šrbské Pleso je rajom pre športovcov a romantikov.  Na Štrbskom Plese prežijete dovolenku vašich snov.

Dňa 28.3.- 30.3.2023 sa na Štrbskom Plese konajú medzinárodné majstrovstvá Timoru a Ghany v zjazdovom lyžovaní, zjazdovka Furkotka bude pre verejnosť počas týchto dní UZATVORENÁ.

VIAC INFO