Výlet lanovkou na Solisko

2093 m n. m.

Poďte na jeden z najnižšie a najľahšie dostupných vrchov vo Vysokých Tatrách. Na južnom okraji horstva sa nachádza Predné Solisko, ktoré  vo výške  2093 m n.m. poskytuje výhľad do Mlynickej aj Furkotskej doliny. Vyvezte sa k najkrajším panoramatickým výhľadom 4-sedačkovou lanovkou Solisko Express z údolnej stanice Štrbského Plesa až do výšky 1 814 m n.m. Za necelých 7 minút prekonáte výškový rozdiel 431 m n.m.  Od vrchnej stanice sú jedinečné výhľady do doliny, na Kriváň, romantické Štrbské pleso, či Kráľovú hoľu. Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy za každý nákup.


Člnkovanie na Štrbskom Plese

Zažite čarovný pokoj a krásu Štrbského plesa, kde tradícia člnkovania siaha až 130 rokov do minulosti. Počas plavby na tomto ikonickom jazere sa vám otvorí úchvatný pohľad na majestátne Solisko, zatiaľ čo sa jemne kolísate na pokojnej hladine. S 22 dostupnými člnkami a novým mólom ponúkajúcim panoramatické výhľady na tatranské končiare je tento zážitok skutočne nezabudnuteľný. Pre ešte väčší komfort môžete využiť služby súkromného veslára a vychutnať si tento unikát v plnej kráse.


VIAC INFONavigácia do strediska Štrbské Pleso


Dopravte sa pohodlne autom, alebo električkou z Popradu do strediska Štrbské Pleso. Odporúčame v prípade automobilovej dopravy odstaviť auto na centrálnom parkovisku pri vjazde na Štrbske Pleso.