Cenník lanoviek — Vysoké Tatry

Cenník lanoviek a služieb vo Vysokých Tatrách (T. Lomnica, S. Smokovec, Štrbské Pleso) počas zimnej sezóny sezóny 2022/2023 a zľavy ponúkané v programe gopass.travelLístky pre pešiakov s QR kódom

Klienti, ktorí si zakúpili pešiacke lístky do strediska Jasná a  Vysoké Tatry (napr. Lístok na Lomnický štít, Lístok na Chopok) online, prostredníctvom www.gopass.travel, potrebujú na prechod cez turniket QR kód, ktorý sa nachádza v  e-mailovom potvrdení o nákupe. Na turnikete je potrebné QR kód načítať z  potvrdenia o  nákupe, ktorý môžete mať pri sebe v  papierovej forme alebo ho načítate zo svojho mobilu.  

Čipovú kartu Gopass nebude možné použiť.  Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy a body za každý nákup.

 Všeobecné obchodné podmienky 
Zimná sezóna 2023/24


VYSVETLIVKY:

↑ jednosmerný lístok smerom hore
↓ jednosmerný lístok smerom dole
↑↓ spiatočný lístok

Na medzistanici Štart nutný prestup na 15 miestnu kabínkovú lanovku. S jednosmerným lístkom je možné prerušiť jazdu 1 krát na medzistanici Štart. So spiatočným lístkom je možné prerušiť jazdu 2 krát na medzistanici Štart.

*Tatranská Lomnica: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia (okrem spiatočného lístka v úseku Skalnaté pleso – Lomnický štít). 

*Štrbské Pleso: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia. 

*Starý Smokovec: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia.

*Magistrála Ticket: 2 jednosmerné jazdy: Starý Smokovec - Hrebienok + Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica. Lístok Magistrála Ticket je možné zakúpiť len v Starom Smokovci.  Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 1 deň od dňa zakúpenia.

Koniec lyžiarskej sezóny na Štrbskom Plese od 15.4.2024. Od 15.4. do 21.4. 2024 lanovky v prevádzke len pre peších turistov.

Vážení návštevníci, prosíme vás ,aby ste sledovali technickú údržbu lanoviek.

Viac info