Cenník lanoviek — Vysoké Tatry

Cenník lanoviek a služieb vo Vysokých Tatrách (T. Lomnica, S. Smokovec, Štrbské Pleso) počas letnej sezóny 2022 a zľavy ponúkané v programe gopass.travel


 

Od 17.6.2022 bude pre peších turistov z Tatranskej Lomnice na medzistanicu Štart k dispozícií oranžová 6-sedačková lanová dráha (F). 4-miestna kabínková lanovka (A) bude od tohto termínu mimo prevádzky z dôvodu mimoriadnej revízie.

Cena lístku na lanovku na Lomnický štít je flexibilná a môže sa zmeniť v závislosti od dostupnej kapacity, počasia a iných faktorov. Vždy aktuálnu cenu nájdete na www.gopass.travel


Lístky pre prešiakov s QR kódom

Klienti, ktorí si zakúpili pešiacke lístky do strediska Jasná a Vysoké Tatry (napr. Lístok na Lomnický štít, Lístok na Chopok) online, prostredníctvom www.gopass.travel, potrebujú na prechod cez turniket QR kód, ktorý sa nachádza v emailovom potvrdení o nákupe. Na turnikete je potrebné QR kód načítať z potvrdenia o nákupe, ktorý môžete mať pri sebe v papierovej forme alebo ho načítate zo svojho mobilu.  

Čipovú kartu Gopass nebude možné použiť.  Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy a body za každý nákup.

 


Ako si zakúpiť lístok na Lomnický štít?VYSVETLIVKY:

↑ jednosmerný lístok smerom hore
↓ jednosmerný lístok smerom dole
↑↓ spiatočný lístok

Na medzistanici Štart nutný prestup na 15 miestnu kabínkovú lanovku. S jednosmerným lístkom je možné prerušiť jazdu 1 krát na medzistanici Štart. So spiatočným lístkom je možné prerušiť jazdu 2 krát na medzistanici Štart.

*Tatranská Lomnica: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia (okrem spiatočného lístka v úseku Skalnaté pleso – Lomnický štít). 

*Štrbské Pleso: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia. 

*Starý Smokovec: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia.

*Magistrála Ticket: 2 jednosmerné jazdy: Starý Smokovec - Hrebienok + Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica. Lístok Magistrála Ticket je možné zakúpiť len v Starom Smokovci.  Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 1 deň od dňa zakúpenia.

Prečítajte si viac o zľavách a upozorneniach platných v našich strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso.

ZĽAVY A UPOZORNENIA