Info o strediskách

Vo Vysokých Tatrách môžete navštíviť naše strediská: Tatranská Lomnica (850 m.n.m.), Starý Smokovec (1.010 m n.m), Štrbské Pleso (1 350 m n. m.). Každé stredisko je od seba vzdialené od 10 - 20 minút a všetky disponujú lanovkami, reštauráciami, obchodmi a ďalšími sezónnymi atrakciami. Dostupné sú vlastnou alebo verejnou dopravou. Všetky dôležité informácie nájdete:


Aktivity

Horské stredisko plné zážitkov

Leto vo Vysokých Tatrách slávnostne zahájilo otvorenie hladiny Štrbského Plesa. Počas letnej sezóny máme pre vás pripravené rôzne akcie a podujatia ako napríklad: Medvedie dni alebo Benátska noc. Milovníci gastronomických zážitkov si tiež prídu na svoje pri Večeri pod hviezdami, ktorá prebieha na Skalnatom Plese, alebo pri raňajkách na Lomnickom štíte. Nadšenci dlhých aj krátkych turistických  trás si môžu skrátiť výlety našimi lanovkami v Tatranskej Lomnice, Starom Smokovci a na Štrbskom Plese. Adrenalínoví návštevníci môžu vyskúšať horské káry zo stanice štart po nástupnú stanicu 4 - sedačkovej lanovky a pre romantikov ponúkame malebnú plavbu člnkami na Štrbskom Please a veľa ďalších aktivít a podujatí. 


Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy za každý nákup.


Aby nové zážitky boli bezchybné

Letná sezóna 2024, príďte do hôr s priateľmi, či rodinou zrelaxovať a načerpať nové sily, pohybom na horskom vzduchu zlepšiť svoju fyzickú i psychickú kondíciu. Dovolenkujte na horách a užite si Vaše leto v Tatrách naplno. V každej oblasti našich horských stredísk robíme maximum preto, aby bol váš pobyt na horách príjemný. Všetky dôležité informácie odľadom vášho pobytu vo Vysokých Tatrách hľadajte nasledovne:


Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy za každý nákup.


Ubytujte sa u nás

Lanovky a vodné parky k pobytu grátis

Zažite nezabudnuteľný pobyt v našich horských hoteloch. Užite si komfort, ktorý Vám ponúkajú naše moderne vybavené izby, relaxujte vo wellness centre a vychutnajte si gurmánske špeciality v našich hotelových reštauráciách. Prekvapíme vás osobitým prístupom a skvelou polohou v blízkosti hlavných turistických atrakcií vo Vysokých Tatrách. Rezervujte si svoj pobyt ešte dnes a doprajte si dovolenku plnú pohodlia a oddychu.