Lomnický štít, 2 634 m n.m.

Chcete prekvapiť alebo oslniť? Zvoľte si neopakovateľnú atmosféru skutočne výnimočných stretnutí a podujatí na najvyššie obývanom mieste na Slovensku. Unikátne miesto, ktoré učaruje každému.

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok a vyvezte sa na vrchol druhého najvyššieho štítu visutou lanovkou. Nekonečnú tatranskú panorámu, dych vyrážajúci výhľad, ale i čarovné ticho si môžete vychutnať počas celého roka, cez deň i v noci, pri dobrotách z terasy Kaviarne Dedo, alebo oslavujte a zabávajte sa na najvyššej úrovni s 28 priateľmi, kolegami, či obchodnými partnermi. Pri západe slnka začína na Lomnickom štíte nevšedná atmosféra, ktorú si môžete vychutnať spolu s lahodnou večerou, pozorovaním hviezd, oddychom v 4-miestnom apartmáne. Po východe slnka vás pozývame na raňajky na Skalnatom plese.


Humno Tatry
Pracuj a užívaj si zároveň

Nudná konferenčná miestnosť so zatiahnutými oknami a bežiacou prezentáciou? Toto má byť  teambuilding pre Tvoj team? Motivuj a vyhejtuj záujem Tvojich ľudí vo veľkom štýle – V HUMNE. Už Ti počas prednášky visel nad hlavou  Cadillac Escalade?  A čo tak vymeniť klasický rečnícky pult za ratrak, z ktorého môžeš viesť svoj príhovor?  Vyskúšal si si už počas Coffee Breaku pozrieť rôzne zbierky slovenských či svetových známych osobností, športovcov a hudobníkov, ktorí si Humno taktiež zamilovali? Nie? Chyba. Možno Ťa presvedčí to, že po „oficialitách a povinnostiach“ sa s Tvojím teamom nikam presúvať nemusíš, ale môžete sa odviazať u nás, priamo pod pyšnými Tatrami. Naša moderná stodola totiž disponuje tým najkvalitnejším Audioozvučením a spolupracuje s profesionálnou produkčnou a eventovou agentúrou, ktorá Ti dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Horiaci stôl na terase pridáva na romantike v dokonalom prostredí Vysokých tatier.  

Poď do toho a uži si svoj event v jedinečnom centre zábavy v originálnej zrubovej drevenici,  priamo pod zjazdovkou, v centre Vysokých Tatier.

Ak zvažuješ o firemnej akcii, teambuildingu či evente akéhokoľvek zamerania, školení, spoločenskom, obchodnom či športovom podujatí, VIP party, pikniku, rautovom a coctailovom večierku, narodeninovej oslave, tematickom večeri, ochutnávke špecialít a nápojov v štýlovom prostredí, máš na vyber z viacero Humnopacketov. Viac na www.humnotatry.sk