Vysoké Tatry - LIVE

Zawsze śledź najnowsze informacje i wydarzenia z ośrodków w Tatrach Wysokich - Tatrzańskiej Łomnicy, Starego Smokowca i Szczyrbskiego Jeziora.


BOŻE NARODZENIE NA STOKU

Więcej stoków i otwarcie ośrodka

W czasie ferii można się też cieszyć z bardziej otwartych stoków, ośrodka Jakubková lúka i rodzinnego toru saneczkowego:

✅ Jazda na nartach ze Skalnego Plesa w Tatrzańskiej Łomnicy od 24.12.2022 r.

✅ Jazda na nartach na Solisku i Furkotce w ośrodku Štrbské Pleso od 23.12.2022 r.

✅ Jazda na nartach na Jakubkova lúka w Starym Smokowcu od 23.12.2022 r.

✅ Nocne saneczkowanie z Hrebienka w Starym Smokowcu od 27.12.2022 (w przypadku odpowiednich warunków)

Kup najlepsze skipassy już teraz na www.gopass.travel lub zatrzymaj się w naszych hotelach TMR w Tatrach Wysokich, a my dołączymy do Twojego zakwaterowania skipassy, które możesz wykorzystać również na wycieczki kolejką linową. Więcej informacji na stronie  bit.ly/skipassy-v-cene-pobytu

 


OTVÁRAME LYŽIARSKU SEZÓNU

TATRANSKÁ LOMNICA

Mrzne, fúka, snežíme! 

v sobotu 17. decembra otvárame lyžiarske stredisko TATRANSKÁ LOMNICA 

Jedenásť stupňov pod nulou je super vec, iba vietor nám komplikuje zasnežovanie zjazdoviek v hornej časti strediska a preto sme dopĺňali snehové zásoby v nižších polohách. Dnes sme začali rozhŕňať nasnežené kopy snehu od Čučoriedok smerom dole, aby sme pripravili zjazdovky na sobotňajšie otvorenie lyžovačky. Na Štrbskom Plese sme všetko čo vie snežiť sústredili na Solisko, aby sme ho čím skôr spojili s otvorenou časťou strediska.

Skipas do Tatrasnkej Lomnice

🎁 Skipassy v cene pobytu v hoteloch TMR


Tatranská Lomnica - Aktuálny stav zjazdoviek 12.12.2022

Dobré správy zo zasnežovania tatranských zjazdoviek!

V Tatranskej Lomnici mrzne a to nám umožnilo dosnežiť zjazdovky od Čučoriedok dole, zamerali sme sa na dokončenie jednotlivých trás - Grand Slnečná, Buková hora Východ a Západ, Čučoriedky Východ a Západ. Postupne začneme rozhŕňať a pripravovať zjazdovky na otvorenie strediska, stále pracujeme na zasnežovaní trás od Skalnatého Plesa po Čučoriedky. Na Štrbskom Plese pokračujeme v zasnežovaní zjazdoviek Solisko a Furkota.

V Tatranskej Lomnici sezónu otvárame už v sobootu 17. decembra. Vidíme sa na svahu už čoskoro.


 ⛷ Skipasy zakúpite ešte dnes na gopass.travel

Neprehliadnite výhodnú ponuku, k vysokotatranským pobytom vám pribalíme skipassy zdarma. 

🎁 Viac o ponuke v sieti TMR hotels na https://bit.ly/skipassy-v-cene-pobytu

 


Máte už pripravené lyže? 

Na Štrbskom Plese sa na vás tešíme už od 10. decembra v sobotu. Počasie nám praje, mínusové teploty nám dovoľujú postupne zasnežovať aj horné úseky. Pribudlo nám 10 cm snehovej vrstvy. Vidíme sa na svahu! ❄️

Skipas nakúpite na gopass.travel
OBECNY STAN NAŚNIEŻANIA

Štrbské Pleso - 30.11.2023

Rozpocznijcie sezon narciarski w Štrbském Pleso z karnetem za 29 €!

W sprzedaży tylko 20 sztuk w najlepszej cenie, wspólnie otworzymy sezon narciarski w weekend 10-11 grudnia. Kup teraz i w najlepszej cenie na gopass.travel Warunki są korzystne. Już dziś wybierz narty i kup swój skipass w przedsprzedaży.


Świeże wiadomości - 26.11.2022 r.


OBECNY STAN NAŚNIEŻANIA

Świeże wiadomości o naśnieżaniu!  

W Tatrach Wysokich rozpoczęliśmy naśnieżanie pierwszych stoków w czwartek wieczorem w zeszłym tygodniu. Od tego czasu naśnieżamy wszędzie tam, gdzie pozwalają nam na to warunki atmosferyczne. W Tatrzańskiej Łomnicy pracujemy na stokach od stacji pośredniej Start w dół - Buková hora západ i Grand Slnečná. Na wyższych wysokościach sytuację komplikuje niekorzystny przepływ z północnego wschodu. Na Szczyrbskim Jeziorze naśnieżaliśmy szczyt Soliska, Turisticką, Interski, Junior i ruszyliśmy też ze stokiem Furkota. Póki co naśnieżamy głównie wieczorem, kiedy temperatury są najkorzystniejsze, co widać na grafice. Do planowanego rozpoczęcia jazdy na nartach pozostało 18 (SP) lub 25 dni (TL), trzymajcie kciuki!

 


TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM HREBIENOK


Snežné delá na Štrbskom Plese
Dňa 03.04. - 06.04. 2023 sa na Štrbskom Plese konajú Majstrovstvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní, zjazdovka Furkotka bude pre verejnosť počas týchto dní UZATVORENÁ.

VIAC INFO