FAQ Šikovná Garancia 2020/2021

AKO BUDETE KOMPENZOVAŤ MAJITEĽOV ŠIKOVNEJ SEZÓNKY, AK JU NEBUDÚ MOCŤ Z RÔZNYCH DÔVODOV NAPLNO VYUŽIŤ?

Záleží nám na tom, aby sme vám prostredníctvom Šikovnej sezónky priniesli tie najkrajšie zážitky z našich lyžiarskych stredísk. Aj pod vplyvom udalostí spojených s koronavírusom sme pre vás pripravili novinku, ktorá vám prinesie viac istoty a pokoja pri rozhodovaní o nákupe Šikovnej sezónky. Šikovná garancia stanovuje nové pravidlá kompenzácie v zimnej sezóne 2020/21 a vzťahuje sa na prípady spôsobené štátnymi nariadeniami (napr. obmedzenia v súvislosti s COVID 19), uzatvorenie štátnych hraníc, prípady prírodnej katastrofy, dlhodobé ochorenie, úrazom, štúdium, prácu v zahraničí, tehotenstvo a ďalšie okolnosti.*

 

ČO KEĎ SI KÚPIM ŠIKOVNÚ SEZÓNKU A Z DÔVODU VYŠSEJ MOCI JU VÔBEC NEVYUŽUIJEM?

V takomto prípade vám vrátime celú kúpnu cenu do kreditu v GOPASS konte.

 

ČO KEĎ SI KÚPIM ŠIKOVNÚ SEZÓNKU A Z VÁŽNYCH SUBJEKTÍVNYCH DÔVODOV NEBUDEM MÔCŤ LYŽOVAŤ?

Ak z vážnych subjektívnych dôvodov* nevyužijete Šikovnú sezónku ani raz, ponúkneme vám dve možnosti: - návrat celej kúpnej ceny do kreditu v GOPASS konte, - možnosť prenosu sezónky na vami vybranú inú osobu. V prípade, že Šikovnú sezónku využijete na lyžovanie na 1 a viac dní, Šikovná garancia vám umožní prenos Šikovnej sezónky na inú osobu.

 

ČO AK BUDÚ ZATVORENÉ HRANICE A NEBUDEM MÔCŤ LYŽOVAŤ VO VŠETKÝCH KRAJINÁCH , V KTORÝCH MI PLATÍ ŠIKOVNÁ SEZÓNKA PREMIUM?

Šikovná garancia vám v takomto prípade zabezpečí kompenzáciu v podobe celodenných skipasov využiteľných pre ľubovoľnú osobu. V prípade jednej uzatvorenej krajiny získate 1 skipas, v prípade dvoch – 2 skipasy, ak budú uzatvorené tri krajiny, získate 3 skipasy pre využitie v ktoromkoľvek otvorenom stredisku, v ktorom platí Šikovná sezónka PREMIUM.

 

ČO KEĎ KORONAVÍRUS ZASA POČAS SEZÓNY ZAVRIE STREDISKÁ?

V prípade zatvorenia strediska/stredísk počas prebiehajúcej zimnej sezóny 2020/21 z dôvodu Covid-19 budeme majiteľov Šikovných sezóniek kompenzovať adekvátne podľa vzniknutej situácie. *presné informácie v Obchodných podmienkach Šikovná sezónka 2020/21.


Znovuotvorenie lyžiarskeho strediska. Od 22.4.2021 do 25.4.2021 pre vás spúšťame jarnú lyžovačku na Štrbskom Plese.

VIAC