POŽIČOVNE TATRY MOTION

Najlepšie vybavené požičovne v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso ponúkajú lyžiarsku, snowboardovú, skialpovú či freerideovú výstroj, prilby a doplnky pre dospelých aj deti. Každý rok obnovujeme inventár nových lyží značiek Rossignol, Völkl a Vist.

Požičovne TATRY MOTION priamo na svahu pri nástupných staniciach ponúkajú kvalitu a komfort, rýchle vybavenie a jednoduchý prístup v lyžiach priamo na svah. Lyže či snowboardy ponúkame v rôznych kategóriách už od 21 €/deň.

Služby požičovne dopĺňa kompletný denný profesionálny servis nastavenia výstroje priamo na mieru. Každá požičovňa má aj úschovňu – depot, kde si uschováte lyže a lyžiarky už aj za body na vernostnej karte Gopass a na druhý deň ráno začínate lyžovačku v suchých a vydezinfikovaných lyžiarkach priamo na svahu.


Test & Buy program

Tatry Motion Vám vo vybraných požičovniach v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese ponúka možnosť zapožičania TOP Class zjazdových, skitouring lyží a lyžiarok značky Völkl a Dalbello s následným nákupom novej, alebo použitej výstroje* s doručením na adresu, alebo na vybranú predajňu Tatry Motion.

Požičajte si lyže TOP CLASS, vymeňte rôzne modely a nájdite pre seba ideálnu lyžu. Za lyže je potrebné zaplatiť výpožičné, za túto sumu Vám ponúkame možnosť výmeny modelov, alebo typu vybavenia (zjazdové za ski touring, lyže za SNB a i.)počas doby požičania a v prípade že sa rozhodnete zakúpiť si či už nové alebo použité lyže v našej predajni, výpožičné bude od predajnej ceny odpočítané.

*odpredaj použitej výstroje na základe individuálnej požiadavky. Negarantujeme dostupnosť.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Pri nákupe cez gopass.sk so zľavou -10%


PrevádzkaOtváracie hodinyKontakt

Intersport Rent & Service
TATRANSKÁ LOMNICA

8:00 - 16:30

+421 911 693 921
miklusova@tmr.sk  

Tatry Motion Shop & Rent 
TATRANSKÁ LOMNICA
(budova klientskeho centra)
8:00 - 16:30+421 901 791 113
rental.newshop@tatrymotion.sk 

Intersport Rent Štrbské Pleso

(vedľa budovy Infocentra)

8:00 - 16:30

+421 903 409 189

rental.safis@tatrymotion.sk

Test centrum a servis Štrbské Pleso8:00 - 16:30

+421 910 737 988

rental.intersport@tatrymotion.sk


CENNÍK 

Tatranská Lomnica / Štrbské Pleso 
 

TMR odberné miesta v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese budú od 5.1.2021 zatvorené.

VIAC