POŽIČOVNE TATRY MOTION

Najlepšie vybavené požičovne v stredisku Tatranská Lomnica ponúka lyžiarsku, snowboardovú, skialpovú či freerideovú výstroj, prilby a doplnky pre dospelých aj deti. Každý rok obnovujeme inventár nových lyží značiek Rossignol, Völkl a Vist.

Požičovne TATRY MOTION priamo na svahu pri nástupných staniciach ponúkajú kvalitu a komfort, rýchle vybavenie a jednoduchý prístup v lyžiach priamo na svah.

Služby požičovne dopĺňa kompletný denný profesionálny servis nastavenia výstroje priamo na mieru. Každá požičovňa má aj úschovňu – depot, kde si uschováte lyže a lyžiarky už aj za body na vernostnej karte Gopass a na druhý deň ráno začínate lyžovačku v suchých a vydezinfikovaných lyžiarkach priamo na svahu.


Test & Buy program

Tatry Motion Vám vo vybraných požičovniach ponúka možnosť zapožičania TOP Class zjazdových, skitouring lyží a lyžiarok s následným nákupom novej, alebo použitej výstroje* s doručením na adresu, alebo na vybranú predajňu Tatry Motion.

Požičajte si lyže TOP CLASS, vymeňte rôzne modely a nájdite pre seba ideálnu lyžu. Za lyže je potrebné zaplatiť výpožičné, za túto sumu Vám ponúkame možnosť výmeny modelov, alebo typu vybavenia (zjazdové za ski touring, lyže za SNB a i.) počas doby požičania a v prípade že sa rozhodnete zakúpiť si či už nové alebo použité lyže v našej predajni, výpožičné bude od predajnej ceny odpočítané.

*odpredaj použitej výstroje na základe individuálnej požiadavky. Negarantujeme dostupnosť.PrevádzkaOtváracie hodinyKontakt

Intersport Rent & Service
TATRANSKÁ LOMNICA

8:00 - 16:00

+421 911 693 921
shop.exitshop@tatrymotion.sk 

Tatry Motion Shop & Rent 
TATRANSKÁ LOMNICA

(CLIENT CENTRE)

8:00 - 16:00+421 901 791 113
rental.newshop@tatrymotion.sk 

CENNÍK 

Tatranská Lomnica