Výherca súťaže o rodinný lístok na Lomnický štít

Počas podujatia Medvedie dni ste sa mohli zapojiť do súťaže o rodinný lístok na lanovku na Lomnický štít. Zo všetkých zúčastnených bol vyžrebovaný výherca pán P. Grušovský. Gratulujeme!

MEDVEDIE DNI 2021 v brlôžteku

Hrebienok • Vysoké Tatry

MEDVEDIE DNI opäť miera na vysokotatranský Hrebienok ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 1285m n.m. Netradičný festival medveďov v novom formáte, ktorý ste mohli vidieť v roku 2019 opäť pokračuje a tento rok sa uskutoční v termíne 31.7.2021 a 1.8.2021 (sobota - nedeľa). Tento rok sa môžete tešiť na 2 dni plné medvedej zábavy, množstva zábavno - vzdelávacích aktivít, hier, súťaží a pódiového vystúpenia. Okrem množstva interaktívneho obsahu pre deti, ale aj rodičov pre vás pripravujeme aj výnimočné pódiové vystúpenia.

Na pódiu sa vám v nedeľu 1.8. predstaví ako moderátor Marián Čekovský a okrem toho vás bude aj hudobne zabávať so svojou kapelou. V sobotu 31.7.2021 vás bude podujatím sprevádzať obľúbený a zábavný moderátor Laco Cmorej. V sobotu 31.7. vám svoje piesne o láske, horách, dobrom jedle či prírode zaspieva slovenská speváčka, hudobníčka a pesničkárka Sima Magušinová známa pod umeleckým menom Sima Martausová. Okrem toho sa na pódiu obajaví Muzikál z Novej scény - Mrázik ktorý vám zahrajú známi umelci Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Lenka Machciniková a iní, ktorých poznáte z televíznych obrazoviek. Tešiť sa môžete aj na Divadlo Actores a Pipi dlhú pančuchu, Fidlikantov, Školu Tanca Credance, Kaprálikovcov s divadlom - kozliatka a vlk a mnoho iného.

Medvedie dni na Hrebienku sú ale iné, edukatívne, interaktívne a hlavne zábavné. Preto sa na medvedích dňoch dozviete aj o práci horských záhranárov, horských nosičov a rovnako aj niečo z lesnej pedagogiky. V areáli si budete môcť vyskúšať moderné, interaktívne a vzdelávacie hry. 

POZOR ? - Každé dieťa, ktoré si donesie na Hrebienok plyšového medveďa, dostane od nás DARČEK.


Takto vyzerali Medvedie dni na Hrebienku v roku 2019


V sobotu 31.7.2021 vás na pódiu privíta slovenská speváčka, hudobníčka a pesničkárka, ktorá sa narodila v Považskej Bystrici,  pôsobila v Radošinskom naivnom divadle a súčasne sa venuje už len hudbe. Okrem koncertovania s kapelou, píše texty aj pre iných umelcov a projekty. Skvelá a milá SIMA MAGUŠINOVÁ, ktorej umelcké meno bolo donedávna SIMA MARTAUSOVÁ. 

V nedeľu 1.7.2021 vás podujatím bude sprevádzať nenapodobiteľný umelec Marian Čekovský, ktorý si získava srdcia ľudí piesňou, svojským humorom a optimizmom. Tento rodák z Humenného nachádza cestu k fanúšikom všetkých vekových kategórii práve úprimnosťou, dobrou náladou a osobitým charakterom. V tento deň sa vám Marian Čekovský s kapelou predstavia aj so svojím vystúpením.VSTUPENKY NA PODUJATIE

Vzhľadom k aktuálne platným opatreniam a nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR je kapacita podujatia Medvedie dni na Hrebienku obmedzená na 1000 osôb na jeden festivalový deň. Z toho dôvodu sme sa rozhodli vstup na podujatie, ktoré sa uskutoční v dňoch 31.7.2021 a 1.8.2021 spoplatniť symbolickým vstupným. Areál podujatia bude riadne oplotený - vymedzený a vstup do areálu bude umužnený len osobám, ktoré sa preukážu platným potvrdením o zaplatení vstupného z niektorého z predajných kanálov. Všektým návštevníkom odporúčame zakúpiť si najvýhodnejší vstup na podujatia spolu s obojsmerným lístkom na lanovku cez gopass.sk. Najvýhodnejšia cena pri nákupe vstupu na podujatie spolu s lanovkou bude v predaji na www.gopass.sk v sekcií zážitky za 15€/dospelá osoba. Cena lístka sa skladá z ceny za lanovku (12€) a ceny vstupného na podujatie (3€). 

POZOR! Vstupenku na podujatie potrebujú aj deti do 6 rokov. Vstupenku pre deti do 6 rokov je možné zakúpiť za 1€ IBA cez platformu inviton na tejto stránke nižšie. 

Kompletný prehľad cien a rôzne možnosti nákupu nájdete v tabuľke nižšie. Všetkým odporúčame kúpu lístka vopred z dôvodu obmedzenej kapacity podujatia.

VSTUP DO AREÁLU BUDE PODMIENENÝ PREUKÁZANÍM SA PLATNÝM POTVRDENÍM O NAKÚPE VSTUPNÉHO A TO BUĎ V TLAČENEJ, ALEBO DIGITALNEJ FORME. POTVRDENIE OBDRŽÍTE PO NÁKUPE DO SVOJEJ EMAILOVEJ ADRESY.

Na vstup do areálu podujatia nie je potrebné preukazovať sa potvrdením o očkovaní, alebo testovaní. Rovnako nie je potrebné sa preukazovať ani na pozemnej lanovke. 

KategóriaLanovka na pokladniLanovka cez gopass.skVstup na podujatie + lanovkaVstup na podujatie cez gopass.skVstup na podujatie cez inviton.skVstup na podujatie na mieste
Dospelý12€10€15€7€10€12€
JUN/SEN10€8€12€5€8€10€
Dieťa do 12 rokov9€7€11€4€7€9€
Dieťa do 6 rokov0€0€iba cez invitoniba cez inviton1€1€
  NAKUPUJ NA GOPASS.SKNAKUPUJ NA GOPASS.SKNAKUPUJ NA GOPASS.SK  

*V prípade lístka (Vstup na podujatie + lanovka) je v cene garantovaný vstup na podujatie na jedeň z termínov podujatia vrátane obojsmerného lístku na lanovku zo Starého Smokovca na Hrebienok.
*Nárok na Lístok „Senior“ má osoba staršia ako 60 rokov veku alebo držitelia preukazu ZŤP / ZŤP-S. Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť preukaz totožnosti.
*Nárok na Lístok „Junior“ majú osoby staršie ako 12 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 17,99 rokov a držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti (do 15 rokov preukaz poistenca) alebo preukaz ISIC, ITIC, EURO26, GO26.
*Nárok na Lístok „Dieťa do 12 rokov“ majú deti staršie ako 6 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 11,99 rokov. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz poistenca dieťaťa.
*Nárok na lístok "Dieťa do 6 rokov" majú deti do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 5,99 rokov.


Ako zakúpiť vstupenky?

Ako zakúpiť vstupenky na podujatie a aké mám možnosti? 

---> POZRITE SI MOŽNOSTI A POSTUPY NÁKUPU VSTUPNÉHO <–--


TU SI ZAKÚPITE VSTUPENKU CEZ PLATFORMU INVITON

Odporúčame nákup vstupu na podujatie cez gopass.sk spolu s obojsmerným lístkom na lanovku na Hrebienok a späť
*upozorňujeme, že nákup cez inviton zahŕňa iba vstup na podujatie bez lístku na lanovku

POZOR! VSTUPENKU NA PODUJATIE POTREBUJÚ AJ DETI DO 6 ROKOV. TÚTO VSTUPENKU ZAKÚPITE LEN CEZ INVITON - nižšie. 

Loading Online predaj vstupeniek, please wait...

Ako a kde uplatniť zakúpené vstupné?

postup uplatnenia a podmienky

Ako sa dostanem do areálu podujatia ak mám zakúpený lístok?

Čo ak už mám zakúpený lístok spolu s lanovkou?

Kedy môžem prísť na podujatie?

Čo s lístkami v prípade nepriaznivého počasia?

Nemám vstupné, ani lístok na lanovku. Kde si kúpim vstupné?


PROGRAM

31.7.2021 • 01.08.2021

vyhradzujeme si právo na prípadnu zmenu času, organizáciu, či zrušenie, alebo nahradenie programu

10:00 - Otvorenie Medvedích dní | Laco Cmorej
10:30 - Škola tanca Credance
10:45 - Iná Hudba
11:30 - Práca horských záchranárov
12:00 - Halibanda - hudobný koncert
12:45 - Škola tanca Credance
13:15 - Učme sa prvej pomoci v núdzi
13:30 - Fidlikanti
14:20 - Škola Tanca Credance
14:45 - Kaprálikovci - kozliatka a vlk
16:00 - Lesná pedagogika
16:15 - SIMA MAGUŠINOVÁ / MARTAUSOVÁ

10:00 - Otvorenie Medvedích dní | Marián Čekovský
10:10 - Škola tanca Credance
10:30 - Marián Čekovský a horskí záchranári
10:45 - Tyjátr Ivana Gontka
11:30 - Marián Čekovský a ako zachrániť život
12:00 - Marián Čekovský & Band - koncert
12:30 - Sútaže s Mariánom Čekovským
13:00 - Pipi dlhá pančucha - Divadlo Actores
14:00 - Divadlo Hudby
14:40 - Sútaže s Mariánom Čekovským
14:50 - Škola tanca Credance
15:20 - Marián Čekovský & Band - koncert
16:10 - Muzikál Mrázik - Nová scéna | Dárius Koči, Patrik Vyskočil a iní


Hlavný mediálny partner podujatia

POZRITE SI CELÝ PROGRAM

množstvo skvelého programu, animácií, hier a vystúpení


ZAKÚPTE SI VSTUP SPOLU S LANOVKOU

za tú najvýhodnejšiu cenu v predaji teraz na www.gopass.sk


POZRITE SI MAPU AREÁLU PODUJATIA

Kde a aké atrakcie a program vás čaká? 


Kde zaparkujem a ako sa dostanem na Hrebienok?

V dňoch 31.7. a 1.8.2021 odporúčame dopraviť sa do Starého Smokovca hromadnou dopravou a to Tatranskou električkou, alebo autobusovou dopravou. Tí, ktorí sa rozhodnú prísť do Starého Smokovca autom, zaparkovať budú musieť na súkromných a platených parkoviskách v rámci mesta Vysoké Tatry - Starý Smokovec. Na Hrebienok vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka zo Starého Smokovca. Odporúčame si zakúpiť výhodný balík "vstupné na podujatie + lanovka" vopred online na www.gopass.sk. Predídete tým čakaniu v rade na lanovku a zároveň vám garantujeme vstup na podujatie. Podujatie má z dôvodu pandemických opatrení obmedzenú kapacitu na 1000 osôb. Vstup do areálu podujatia na Hrebienku bude umožnený len osobám ktoré sa preukážu platným potvrdením o nákupe vstupného na konkrétny termín.

POZRITE SI MAPU PARKOVANIA V STAROM SMOKOVCI


Ako zakúpiť vstupenky?

Ako zakúpiť vstupenky na podujatie a aké mám možnosti? 

---> POZRITE SI MOŽNOSTI A POSTUPY NÁKUPU VSTUPNÉHO <–--


HYGIENICKÉ OPATRENIA

v areáli podujatia počas Medvedích dní

Vážení návštevníci, prosíme vás, aby ste dodržiavali následovné hygienické opatrenia v súvislosi so zamedzením šírenia ochorenia COVID-19 a s dodržiavaním nariadení Úradú verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

1. Do areálu podujatia vstupujte len s platným - zakúpeným lístkom na podujatie. Pred zakúpením lístka sme vás požiadali o vaše údaje (meno, priezvisko, adresa, email a tel.č. ktoré od vás musíme vyžadovať tak, ako nám to prikazuje ÚVZ SR v prípade potreby dohľadania kontaktu.) Vaše údaje uchovávame po dobu 2 týždňov od skončenia podujatia a to na účely epidemiologického vyšetrovania. Po tejto dobe budú vaše údaje zlikvidované.

2. Do areálu podujatia vstupujte a vystupujte len cez vyznačený vstup a výstup. V celom areáli sa bude nachádzať len jeden vstup a výstup. Prosíme, sledujte mapu podujatia priamo na mieste.

3. V areáli podujatia vás žiadame, aby ste mali prekryté horné dýchacie cesty a to buď rúškom, šatkou, alebo respirátorom.

4. Priestory podujatia a všetky dotykové plochy v areáli podujatia pre vás pravidelne dezinfikujeme. Hygienické zariadenia budú pre vás vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami.

5. Pred vstupom do areálu prosíme použite vyhradenú dezinfekciu na ruky. 

6. Pri účasti na podujatí, pri vstupe a východe vás prosíme o dodržiavanie 2m rozostupov medzi ostatnými návšteníkmi.