Deň detí vo Vysokých Tatrách

03.06. - 04.06.2023

Deň detí s množstvom zážitkov a výhodnejšiu cenou lanoviek si budete môcť užiť už počas tohto víkendu.


Strávte víkend s deťmi na čerstvom vzduchu a zabavte sa s množstvom atrakcií. Okrem atrakcií a množstva zážitkov sme si pre vás v termíne od 3.6. do 4.6.2023 pripravili aj výhodné ceny lístkov na lanovku. Lanovky na Skalnaté pleso, Hrebienok, či na Solisku budú počas tohto víkendu pre všetky deti od 6 do 12 rokov za zvýhodnenú cenu. Deti do 6 rokov majú lístky na lanovky zdarma. Výhodnejšiu cenu nájdete v predaji len na www.gopass.travel 

Detské lístky na lanovky

Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso / 11€ obojsmerný lístok.

Starý Smokovec - Hrebienok / 5€ obojsmerný lístok

Štrbské Pleso - Solisko / 5€ obojsmerný lístok

*(ceny platné výhradne pri nákupe online na www.gopass.travel)


SKALNATÉ PLESO

Príďte si pozrieť  najobľúbenejšie turistické miesto - Skalnaté pleso do výšky 1 751 metrov. Okolie plesa je ako stvorené na vychádzky alebo túry. V blízkosti Skalnatého plesa vo výške 1 786 metrov sa nachádza astronomické a meteorologické observatórium. Okrem zábavy si môžete na terase reštaurácie Panorama vychutnať parenú buchtu, či iné horské špeciality. 


Nakupujte on-line na: www.gopass.travel

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


HORSKÉ KÁRY


V prevádzke počas víkendu 3. a 4. jún aj horské káry v Tatranskej Lomnici. 

Mountain káry sú zábavné a hlavne jednoduché na ovládanie. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie,od detí vo veku 12 rokov až po dôchodcov. Pri svojej jazde máte k dispozícii dve brzdy na regulovanie rýchlosti, čo vám zaručí jednoducho a bezpečne zdolávať zákruty a nástrahy trate. 

Horské káry si môžete užiť na 3km dlhej trati z medzistanice Štart do Tatarnskej Lomnice.


HREBIENOK

Vyvezte sa pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca do výšky 1 272 m.n.m. Prepravte sa pohodlne za 7 minút a prekonajte výškový rozdiel 255 m.n.m. a sledujte spolu so svojimi deťmi rozmanitosť prírody. Svoje ratolesti môžete zobrať za svetelnými ilúziami, či virtuálnou realitou do interaktívnej galéria svetla - Kvantaria na Hrebienku. Hlad, či smäd budete môcť zahnať s horskými špecialitami v reštaurácií Hrebienok. 


SOLISKO

Poďte na jeden z najnižšie a najľahšie dostupných vrchov vo Vysokých Tatrách. Na južnom okraji horstva sa nachádza Predné Solisko, ktoré  vo výške  2093 m.n.m. poskytuje výhľad do Mlynickej aj Furkotskej doliny. Vyvezte sa k najkrajším panoramatickým výhľadom 4-sedačkovou lanovkou Solisko Express z údolnej stanice Štrbského Plesa až do výšky 1 814 m.n.m .


Deň detí na Štrbskom Plese bohatým programom.

 

Na Štrbskom Plese sa môžete s vašimi najmenšími zabaviť okrem výhodnejších výletov na lanovke aj na bohatom sprievodnom programe, ktorý sa bude konať 3.6. pri údolnej stranici lanovky. Tešiť sa môžete na maľovanie na tvár, Labkovú Patrolu, detskú diskotéku a mnoho iného.