MEDVEDIE DNI

Dobrodružná rodinná hra

27.7. - 28.7.2024

HREBIENOK


Nový formát už tradičného a veľmi obľubeného podujatia Medvedie dni sa bude konať aj v tomto roku a to v termíne 27.7. a 28.7.2024 na Hrebienku vo Vysokých Tatrách. Podujatie bude iné, nové, divadelné, tiché a zábavné. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na zábavné divadlá a stanovištia, ktoré budete môcť absolvovať a naučiť sa množstvo nových vecí o prírode, zvieratách a živote v Tatrách. Na podujatí nebudú chýbať už tradičné interaktívne hry, ilúzie a množstvo ďalších zábavných stanovíšť. V areáli podujatia bude pripravené medvedie lezenie, medvedí brloh, ukážky horskej záchrannej služby a tiež stanovište horských nosičov. 

VSTUP NA PODUJATIE JE PRE VŠETKÝCH ZDARMA.

 ZAKÚPTE SI LÍSTOK NA LANOVKU 

Vyvezte sa na Hrebienok lanovkou - gopass.travel


Veľká Lesná Výprava

Pripravte sa na nezabudnuteľnú výpravu s medveďom Bartolomejom, múdrym ochrancom lesa! Spoločne budete objavovať tajomstvá prírody, učiť sa o zvieratách a skúmať krásy lesa. Na rôznych stanovištiach vás čakajú úlohy, ktoré vám priblížia, aké je dôležité chrániť prírodu a spolupracovať. Vaši rodičia vám budú spoločne s lesnými zvieratkami pomáhať na tejto ceste, takže si zároveň užijete rodinný čas plný zábavy a poznania.

Na desiatich stanovištiach deti zažijú dobrodružstvo plné poznania a zážitkov:
Stretnutie s lesným mudrcom
Tajomný zvuk lesa
Vône a pachy prírody
Farby lesa
Dotyky prírody
Lesná chuť
Lesná sila
Múdrosť lesa
Vytrvalosť
Pamäťová výzva

Dobrodružnú hru si budú deti môcť spríjemniť maľovaním na tvár v téme medvedíka. Za absolvovanie všetkých stanovíšť bude deti čakať na konci krásna a milá odmena. Každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového medvedíka, získa od nás malý darček ;) V areáli podujatia nebudú tento rok chýbať interaktívne a tvorivé hry od našich partnerov z galérií Tricklandia, Poliankovo a Dobrá hračka.ZAKÚPTE SI LÍSTOK NA LANOVKU 

Vyvezte sa na Hrebienok lanovkou - gopass.travel


Kde zaparkujem a ako sa dostanem na Hrebienok?

V dňoch 29.7. a 30.7.2023 odporúčame dopraviť sa do Starého Smokovca hromadnou dopravou a to Tatranskou električkou, alebo autobusovou dopravou. Tí, ktorí sa rozhodnú prísť do Starého Smokovca autom, zaparkovať budú musieť na súkromných parkoviskách v rámci mesta Vysoké Tatry - Starý Smokovec. Na Hrebienok vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka zo Starého Smokovca. Odporúčame zakúpiť si lístok na lanovku vopred online na www.gopass.travel. Predídete tým čakaniu v rade na lanovku a zároveň získate výhodnejší lístok na lanovku. 

POZRITE SI MAPU PARKOVANIA V STAROM SMOKOVCI