Zrušené

Konské pólo je zrušene z dôvodu nevhodných snehových podmienok.

Zimné pólo v Tatrách

Konské pólo 23. - 25.2.2024

Po rokoch skúseností z organizovania najprestížnejších svetových jazdeckých podujatí prinášame tento jedinečný šport aj do Tatier. Pozvaní hostia i širšia verejnosť sa môže tešiť  na rýchly a štýlový šport, ale aj bohatý sprievodný program či vynikajúce občerstvenie. Konské Pólo je ukážkou zručností hráčov a ponúka intenzívny pohľad na priebeh hry.

Danube Polo Club od roku 2005

Zakladateľ a iniciátor konského póla na Slovensku, Ladislav Agárdi, vychováva hráčov póla, trénuje kone a organizuje už viac ako 15 rokov pólo turnaje na Slovensku. V roku 2012 bol ocenený aj vyznamenaním Strong Friend of Argentina Polo, udeleným Argentínskou ambasádou za rozvoj póla na Slovensku. Klub je aj spoluorganizátorom medzinárodného turnaja Farrier´s Arena Polo Cup v Šamoríne, kde už na treťom ročníku podujatia, mali možnosť hostia sledovať zápasy 6 medzinárodných tímov. 

Vstúpte do čarovného sveta konského póla v malebnom prostredí Tatranskej Lomnice. Dychberúce súboje, kde sa spájajú tradície s vášňou pre šport spojujúcu históriu s eleganciou. Príďte a zážite unikátne podujatie plné šarmu, vzrušenia a oddychu v podhorskom raji!