UROB SI RADOSŤ

Dynamické ceny už aj v pokladniach strediska

Stredisko Jasná zaviedlo pred minuloročnou zimnou sezónou revolučnú novinku v podobe flexibilných cien. Predaj skipasov spôsobom podobným predaju leteniek priniesol lyžiarom možnosť získať skipasy v predpredaji za lepšie ceny ako pri nákupe v pokladniach na poslednú chvíľu. Flexi ceny vstupujú v Jasnej do svojej druhej sezóny s ďalšou novinkou – dynamickými cenami aj v pokladniach.

S Gopassom už niekoľko rokov nakupujete skipasy za najvýhodnejšie ceny. Samozrejme online. Vďaka flexi cenám dostali lyžiari možnosť vybrať si a naplánovať lyžovačku za tú najlepšiu cenu. A to všetko bez obáv – s možnosťou storna za symbolický poplatok a preplánovania lyžovačky na iný dátum.


Cena sa bude odvíjať aj od počasia

Na www.gopass.sk pôjde opäť o živý proces, kedy ceny automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie.

Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín. Na tie sa musia lyžiari pripraviť aj v pokladniach.  Cenníky v pokladniach už viac nebudú ponúkať rovnakú nemennú cenu skipasov počas celej sezóny, ale ich ceny sa budú meniť rovnako dynamicky a vždy podľa aktuálnych podmienok.


Ako na to?

  • Nakupujte skipasy online pohodlne z domu a bez čakania v radoch
  • Sledujte pravidelne našu stránku a sociálne siete, kde sa priebežne sa dozviete viac
  • Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu zaplatíte viac

Čím skôr kúpiš, tým výhodnejšie lyžuješ

S Gopassom vyhráva najrýchlejší – a to nielen  Jasnej, ale aj vo Vysokých Tatrách, poľskom Szczyrku a v českom Špindlerovom Mlyne.

Vďaka flexi cenám aj v sezóne 2019/20 ponúka online nákup skipasov možnosť „uloviť“ si skipasy v priebehu celej sezóny už od 19.- €

K dispozícii budú aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu.

Navyše s Gopassom stále zbierate body a získavate odmeny.Milí hostia, na základe uznesenia Vlády SR a prijatých preventívnych opatrení, ktoré obmedzili pohyb osôb v rekreačných areáloch, uzatvárame prevádzku horského strediska Vysoké Tatry. Lanové dráhy, gastronomické zariadenia, obchody a hotely v horskom stredisku budú uzatvorené predbežne do 6.novembra. Uvedomujeme si vážnosť situácie ako aj to, že len spoločným zodpovedným prístupom ju dokážeme zvládnuť. Urobme všetko preto, aby sme sa čo najskôr mohli opäť stretnúť v našich nádherných horách. Ďakujeme za pochopenie i vašu dôveru.