UROB SI RADOSŤ

Dynamické ceny už aj v pokladniach strediska

Stredisko Jasná zaviedlo pred minuloročnou zimnou sezónou revolučnú novinku v podobe flexibilných cien. Predaj skipasov spôsobom podobným predaju leteniek priniesol lyžiarom možnosť získať skipasy v predpredaji za lepšie ceny ako pri nákupe v pokladniach na poslednú chvíľu. Flexi ceny vstupujú v Jasnej do svojej druhej sezóny s ďalšou novinkou – dynamickými cenami aj v pokladniach.

S Gopassom už niekoľko rokov nakupujete skipasy za najvýhodnejšie ceny. Samozrejme online. Vďaka flexi cenám dostali lyžiari možnosť vybrať si a naplánovať lyžovačku za tú najlepšiu cenu. A to všetko bez obáv – s možnosťou storna za symbolický poplatok a preplánovania lyžovačky na iný dátum.


Cena sa bude odvíjať aj od počasia

Na www.gopass.sk pôjde opäť o živý proces, kedy ceny automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie.

Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín. Na tie sa musia lyžiari pripraviť aj v pokladniach.  Cenníky v pokladniach už viac nebudú ponúkať rovnakú nemennú cenu skipasov počas celej sezóny, ale ich ceny sa budú meniť rovnako dynamicky a vždy podľa aktuálnych podmienok.


Ako na to?

  • Nakupujte skipasy online pohodlne z domu a bez čakania v radoch
  • Sledujte pravidelne našu stránku a sociálne siete, kde sa priebežne sa dozviete viac
  • Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu zaplatíte viac

Čím skôr kúpiš, tým výhodnejšie lyžuješ

S Gopassom vyhráva najrýchlejší – a to nielen  Jasnej, ale aj vo Vysokých Tatrách, poľskom Szczyrku a v českom Špindlerovom Mlyne.

Vďaka flexi cenám aj v sezóne 2019/20 ponúka online nákup skipasov možnosť „uloviť“ si skipasy v priebehu celej sezóny už od 19.- €

K dispozícii budú aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu.

Navyše s Gopassom stále zbierate body a získavate odmeny.