Školský výlet vo Vysokých Tatrách

Ak aj vy uvažujete nad správnym miestom pre nezabudnuteľný výlet pre vašich žiakov a študentov nenechajte si ujsť najkrajšie miesta Vysokých Tatier a vychutnajte si krásu panenskej prírody. Skvelé výlety lanovkami na Skalnaté pleso, Hrebienok, a Solisko spojte s prechádzkami a krátkymi túrami. Rezervácia je potrebná minimálne 48 hodín vopred. Do 28.6.2024  môžete výletovať už od 7 €. Prevádzku strediska je potrebné si overiť priamo na tejto stránke, alebo na infocentre

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte písomne výhradne v mene inštitúcie na emailovú adresu info@vt.skPlatí pre školské výlety v termíne od 4.9.2023 - 23.12.2023 a 7.1.2024 – 28.6.2024 počas pracovných dní PONDELOK - PIATOK.


CENA SPIATOČNÉHO VÝLETU LANOVKAMI: 

14 € /osoba pre trasy:
Tatranská Lomnica – Skalnaté pleso
Magistrála – 2 jednosmerné jazdy

8 € /osoba pre trasu 
Starý Smokovec – Hrebienok

11 € /osoba pre trasu 
Štrbské Pleso - Solisko

*Možnosť objednávky obedového menu 8 €/osoba.

**Platnosť: Od 1.7.2024 do 30.6.2025


Školský výlet vo Vysokých Tatrách

Spoznajte krásu slovenských veľhôr

Navštívte najkrajšie miesta Vysokých Tatier a vychutnajte si krásu panenskej prírody. Odpútajte sa od každodenného stereotypu a urobte niečo pre svoje zdravie a zdravie svojich žiakov. Skvelé výlety lanovkami na Skalnaté plesoHrebienok Solisko spojte s prechádzkami a krátkymi túrami. Cena od 7 €. 


Školský výlet v JASNEJ

Horská turistika v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Zdolajte druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier Chopok alebo sa naň vyvezte novými lanovkami, vydajte sa na hrebeňové túry alebo si vychutnajte nenáročnú prechádzku v prírode. Cena 13 €.

Viac info o školskom výlete v JASNEJ


Školský výlet v Bešeňovej

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v termálnom srdci Liptova - v Bešeňovej. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov pre žiakov a študentov na školskom výlete!

Viac o školskom výlete v Bešeňovej


Školský výlet v Tatralandii

Školský výlet v letných teplotách si teraz môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie a počasie. Zabavte sa počas celého dňa v Tatralandii už za 13 eur alebo zdolávajte Hawaiiské vlny.

Viac o školskom výlete v TATRALANDII

Možnosť ubytovania v Holiday Village Tatralandia


PODMIENKY ZÍSKANIA ZVÝHODNENEJ CENY

1) Zaslať objednávku mailom/on-line z oficiálnej emailovej adresy riaditeľa školy na info@vt.sk alebo uskutočniť online rezerváciu na webových stránkach stredísk Jasná Nízke Tatry www.jasna.sk a Vysoké Tatry www.vt.sk v sekcii „cenníky“. Objednávku je potrebné uskutočniť min. 2 dni vopred.

2) Originál vytlačeného a potvrdeného formulára s pečiatkou školy a podpisom zodpovednej osoby je potrebné odovzdať na pokladni Infocentra pri zakúpení cestovných lístkov na lanovky v deň príchodu.

3) Platný pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 18,99 rokov.

4) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 žiakov.

5) Zľavy nie je možné kumulovať.

6) Platí pri jednorazovom nákupe pre celú skupinu.

7) 1 dospelá osoba ako pedagogický dozor grátis na každú začínajúcu 10-tku platiacich žiakov. Dozor navyše platí podľa aktuálne platného cenníka lanových dráh. Maximálny počet detí v skupine nie je obmedzený.

8) Ceny sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk. Zmeny vyhradené. 

*Z bezpečnostných dôvodov je na sedačkových lanových dráhach možná preprava osôb mladších ako 12 rokov alebo nižších ako 140 cm výlučne za podmienky sprievodu dospelej osoby staršej ako 18 rokov, a to maximálne 2 osoby mladšie ako 12 rokov alebo nižšie ako 140 cm v sprievode 1 dospelej osoby staršej ako 18 rokov.