30.apríl - 1.máj 2016

Pozývame Vás na prvý májový víkend do Tatier. Príďte sa zabaviť, zašportovať si a zažiť tie najkrajšie výhľady! Počas 2 dní sme pre Vás pripravili bohatý program. U nás sa určite nudiť nebudete. Stačí si vybrať!

Lanovkami za májovým dobrodružstvom

Vyvezte sa lanovkami za prekrásnymi jarnými výhľadmi a skvelým dobrodružným programom. Na Skalnatom plese budú počas májového víkendu skvelé animácie pre deti, netradičné poznávanie tatranskej prírody s ochrancami prírody po náučnom chodníku, prednášky a zaujímavosti a skvelá zábava i chutné špeciality na slnečnej terase pre dospelých! A ďalšie tatranské lanovky vás vyvezú za prírodou na Solisko a na obľúbený Hrebienok.


Jar v Tatrách

Jar v Tatrách, to sú najkrajšie panoramatické výhľady spojené so sviežim horským vzduchom a dokonalým zážitkom. Toto obdobie je ako stvorené na turistiku, prechádzky okolo tatranských plies a návštevy horských chát. Alebo si požičajte niektorý z našich kvalitných bicyklov a vydajte sa na cyklistické chodníčky. Pre vyznávačov adrenalínu máme novú atrakciu - mountain káry.


Prvá májová grilovačka na Skalnatom plese

 

Doprajte si najchutnejšie špeciality v našich reštauráciách! Máme pre Vás pripravené bohaté menu z grilu. Grilované špeciality tatranských šéfkuchárov si môžete vychutnať na terase reštaurácie Panoráma. Dobrú chuť!


Kamzičia olympiáda

Skalnaté pleso, Svištia krajinka


PRE DETI: Veselé športové podujatie pre deti na Skalnatom plese. Tatranská zábava a súťaže o skvelé ceny s tatranskými maskotmi a animátormi.  (vstup pre deti zdarma)