NOVÉ MEDVEDIE DNI

Tatranský festival Medvedie dni sa vracia na Hrebienok!

Nový formát, nové atrakcie a ešte lepší program!


Výber z pripravovaného pódiového programu

celý program štvordňového festivalu nájdete tu

✨ Hevi Dubi Komiks Band

Unikátna hudobná skupina s piesňami pre súčasnú generáciu detí, ktorých autorom je Daniel Hevier.


✨ SĽUK

Muzikantská veselohra, ktoré zoznámi s rôznymi ľudovými hudobnými nástrojmi a hračkami.


✨ Cats - muzikál

Svetový muzikálový hit. Nadčasová hudba fenomenálneho Andrew Lloyd Webber. 


✨ Škola tanca s Credance

Úspešné nadnárodné tanečno-umelecké zoskupenie profesionálnych tanečníkov.NETRADIČNÝ TATRANSKÝ FESTIVAL MEDVEĎOV

Tento rok Vás čakajú opäť 4 dni plnej medvedej atmosféry pre deti i dospelých. 

Veľkou novinkou tohto roku budú úplne Nové Medvedie dni, počas ktorých sa môžete tešiť na dva pódiové programy v dvoch rôznych častiach, nové atrakcie, sútaže a množstvo vzdelávacích aktivít pre deti, či dospelých. 

Prvý deň • 31. júl, 2019

Počas prvého dňa medvedieho festivalu na Hrebienku sa môžete tešiť na hudobné a muzikálové divadlo hudby ktoré vám zahrá predstavenie Asterix a voľba starostu. Na pódiu sa vám taktiež predstaví zábavno vzdelávací projekt Plasťáci. Dňom vás bude sprevádzať moderátor a zabávač Roman Féder.   


Druhý deň • 1. august, 2019

Druhý deň festivalu Medvedie dni sa na pódiu zabavíte s úspešným tanečno-umeleckým zoskúpením - škola tanca Credance. Na pódiu sa vám taktiež predstaví hudobná skupina Hevi Dubi Komiks Band. Zabaviť a vypočuť si budete môcť počas dňa aj program Podobám sa na Heviera. 


Tretí deň • 2. august, 2019

Počas tretieho dňa festivalu vás bude čakať predstavenie SĽUK - Zvuky nie sú muky. Počas piatku budete môcť zažiť workshop - Čítaj s porozumením zameraný na schopnosť správne "čítať" a chápať text. Teší sa vás aj Včelára z východu, či lesnú pedagogiku o spoznaní prírody a života v lese. 


Štvrtý deň • 3. august, 2019

Posledný deň Medvedích dní na Hrebienku je pre vás pripravený program - Fidlikanti, ktorí pricestujú na Medvedie dni aby si s vami zahrali, zaspievali a ukázala všetko, čo vedia. Tešiť sa taktiež môžete na svetový muzikálový hit - Cats. Celým programom vás bude sprevádzať Mariana Kovačechová. 
MAPA PODUJATIA - MEDVEDIE DNI

Počas 4 dní je pre vás počas tatranského festivalu na Hrebienku - Medvedie dni pripravený nový a väčší areálKúpte si lístky na lanovku v predstihu – www.gopass.sk

Zakúpte si lístky na lanovku v predstihu a ušetrite


Mapa parkovania počas podujatia

Pre pohodlnú navigáciu a pomoc pri hľadaní vhodného parkovacieho miesta si prosím preštudujte mapu parkovania počas podujatia Medvedie dni 2019.

Prezeraj mapu

Webkamera Medvedie dni

Sledujte priami prenos z internetovej kamery na Hrebienku. 

Zisti viac →


Sledujte nás na Facebook-u

Buďte vždy informovaný o aktuálnom dianí na festivale Medvedie dni.

Zisti viac →


#medvediedni2019 – Instagram

Pridávajte, označujte a sledujte festival Medvedie dni aj na Instagrame.

Zisti viac →


Najlepší tatranský festival

Vysoké Tatry • Starý Smokovec • Hrebienok

 

31.7. - 3.8. (streda-sobota) sa môžete opäť tešiť už na 12. ročník obľúbeného tatranského medvedieho festivalu na Hrebienku MEDVEDIE DNI. Tento rok budú však Medvedie dni úplne NOVÉ

Tento rok Vás čakajú 4 dni plnej medvedej atmosféry a zábavy pre deti i dospelých. V čom budú Medvedie dni NOVÉ? Počas štyroch dní bude na vás a vaše ratolesti čakať množstvo tatranskej zábavy v podobe úplne nových atrakcií, nových súťaží, či hier. Tento rok nebude chýbať množstvo vzdelávacích aktivít, rôzne workshopy na ktorých si budete môcť vyskúšať prácu z drevom, plastom, či kovom. 

Veľkou novinkou tohto roku bude nový a väčší areál, ktorý doplnia dva pódiové programy, na ktorých sa vystrieda množstvo divadelných hier, hudobných vystúpení, či rôzne zážitkovo - enviromentálne a hlavne zábavne projekty. Deťom sa predstaví aj známy spisovateľ, básnik a rozprávkar Daniel Hevier, ktorý bude rozprávať o tajomstvách čítania, o knihách, či jeho samotnej práci. Na pódiu sa vám taktiež predstaví enviromentálno - zábavky program Plasťáci, Fidlikanti, SĽUK, či Funny Fellows

Areál Hrebienka počas Medvedích dní bude tento rok žiť oveľa viac! Vyskúšať a zažiť budete môcť nové atrakcie a hry z dielne našich partnerov Galéria Poliankovo, Tricklandia, či Dobrá hračka, ktorých projekty sú v tatrách veľmi úspešné. Novinkou bude aj interaktívna galéria svetla - KvantariumPozývame Vás na Medvedie dni

Nenechajte si ujsť už v poradí 12. ročník obľúbeného tatranského medvedieho festivalu na Hrebienku Medvedie dni a kúpte si lístok na lanovku už teraz.

 

Cenník lístkov a zľavy →