VEČERA POD HVIEZDAMI

6. júl  |  27. júl  |  10. august  |  31. august 2019

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas tohto zážitkového večera je pre vás pripravená nočná jazda lanovkou na Skalnaté pleso, skvelá večera v novej, modernej reštaurácií Panorama a jedinečný zážitok v podobe digitálnej projekcie nočnej oblohy, hviezd a ďalekého vesmíru vďaka mobilným planetárnym kupolám.


Prežite spolu s nami jedinečný večer v nadmorskej výške 1751 m n. m. plný zaujímavého programu a výnimočného jedla. Ponúkame vám neopakovateľný zážitok dostupný len počas 4 mimoriadnych termínov. 

Program začína welcome drinkom v Apreski bare v Tatranskej Lomnici. Nasleduje nočný vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou romantického osvetlenia. Zo stanice lanovky sa presuniete do novej, modernej reštaurácie Panorama, ktorá ponúka delikátne jedlo a príjemné posedenie. Počas večera budete môcť zažiť jedinečnú novinku letnej sezóny 2019 a to mobilné planetárium, ktoré vám ponúkne dokonalý zážitok z digitálnej projekcie nočnej oblohy, hviezd a vesmíru s odborným výkladom v planetárnych kupolách. 

Prežite vizuálne predstavenie v podobe digitálnej - sférickej projekcie, ktorá vám umožní filmový pohľad v uhle 360° a pripraví tak dokonalú show s 3D efektom. Premietaný obraz budete sledovať poležiačky v uzatvorenej planetárnej kupole, ktorá vás prenesie medzi hviezdnu oblohu, či do ďalekého vesmíru. Vcítite sa s nami do kože kozmonauta a môžete si predstavovať, aké je to byť v stave bez tiaže, alebo ako z perspektívy človeka prechádzajúceho sa po Mesiaci vyzerá v diaľke naša planéta Zem

Po skvelej večeri a zážitkovom programe budete mať možnosť navštíviť vyhliadkovú vežu, odkiaľ sa vám naskytnú dokonalé pohľady na štíty tatier, či dolín v nočnej atmosfére. 


CENA: 

Cena na pokladniOnline na Gopass.sk
Dospelá osoba49,-€47,-€ - KÚPIŤ
Dieťa do 12 rokov so stravou19,-€18,-€
Dieťa do 6 rokov bez stravy9,-€9,-€

TERMÍNY:


V CENE JE ZAHRNUTÉ:

  • Welcome drink v Apresski bare 
  • Vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso a späť
  • Večera formou bufetových stolov
  • Mobilné planetárium - digitálna projekcia
  • Vyhliadková veža 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.