Večera pod hviezdami

Kulinársky zážitok a nočná atmosféra Sklanatého Plesa môže byť vaša za špeciálnu cenu 55 €. V predpredaji len do 30.6.2023

Večera pod hviezdami - Skalnaté Pleso

8. júl / 22. júl / 5. august / 19.august / 2. september / 16. september 2023

 

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas tohto zážitkového večera je pre vás pripravená jazda lanovkou na Skalnaté Pleso, skvelá večera v modernej reštaurácií Panorama a jedinečný zážitok v podobe pozorovania hviezdného neba a odborného výkladu od vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied.


Prežite spolu s nami jedinečný večer v nadmorskej výške 1751 m n. m. plný zaujímavého programu a výnimočného jedla. Ponúkame vám neopakovateľný zážitok dostupný len počas 6 mimoriadnych termínov. Program začína privítaním v Humno Tatry Restaurant v Tatranskej Lomnici. Nasleduje vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou dokonalých výhľadov. Zo stanice lanovky sa presuniete do novej, modernej reštaurácie Panorama, ktorá ponúka delikátne jedlo a príjemné posedenie. Novinkou sezóny je špeciálne pozorovanie hviezd a nočnej oblohy s odborným výkladom od vedcov z Astronomického ústavu SAV. Po skvelej večeri a zážitkovom programe budete mať možnosť navštíviť vyhliadkovú vežu, odkiaľ sa vám naskytnú dokonalé pohľady na štíty tatier, či dolín v nočnej atmosfére. 


Večera pod hviezdamicena na pokladnicena online gopass.travel
PRESALEx55 €
dospelý 66 €59 €
dieťa do 12 r. s večerou27 €26 €
dieťa do6 r. bez večere10 €10 €

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

Welcome drink v Humno Tatry Restaurant v Tatranskej Lomnici
Vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso a späť
Večera formou bufetových stolov*
Pozorovanie nočnej oblohy s odborným výkladom
Vyhliadková veža

*nápoje nie sú zahrnuté v cene


Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy a body za každý nákup.

 

Na čo sa môžete tešiť?

Užite si celovečerný program v nadmorskej výške 1751 m n. m. v nočnej atmosfére Skalnatého plesa. Objavujte nové chute a užite si krásny večer v znamení hviezd.

Viac info

Stiahnite si aplikáciu a užite si večer naplno