Organizované skupiny mládeže


Ste väčšia partia a plánujete výlet do Vysokých Tatier? Využite potom našu špeciálnu ponuku pre organizované skupiny.


Ponuka platí v termíne od 1.7.2020 do 31.8.2020
 


CENA SPIATOČNÉHO VÝLETU LANOVKAMI
 

Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso
Magistrála – 2 jednosmerné jazdy

13€/osoba

Starý Smokovec - Hrebienok

6€/osoba

Štrbské Pleso - Solisko

9€/osoba

*Možnosť objednávky obedového menu a kofoly -  9€/osoba.

  +421 903 112 200


Podmienky akcie

  • Zaslať objednávku mailom/on-line z oficiálnej emailovej adresy zástupcu organizačnej jednotky (športový klub, CVČ, organizátor denných letných táborov pre deti a pod.) na info@vt.sk alebo uskutočniť online rezerváciu na webových stránkach strediísk Jasná Nízke Tatry www.jasna.sk alebo Vysoké Tatry www.vt.sk v sekcii „cenníky“. Objednávku je potrebné uskutočniť min. 2 dni vopred.
  • Originál vytlačeného a potvrdeného formulára s pečiatkou organizátora a podpisom zodpovednej osoby je potrebné odovzdať na pokladni Infocentra pri zakúpení cestovných lístkov na lanovky v deň príchodu.
  • Platný pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 17,99 rokov.
  • Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 platiacich osôb.
  • Zľavy nie je možné kumulovať.
  • Platí pri jednorazovom nákupe pre celú skupinu.
  • 1 dospelá osoba ako pedagogický dozor grátis na každú začínajúcu 10-tku platiacich osôb. Dozor navyše platí podľa aktuálne platného cenníka lanových dráh. Maximálny počet detí v skupine nie je obmedzený.
  • Ceny sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk.
  • Pri preberaní cestovných lístkov je potrebné uhradiť vratnú zálohu za čipové karty (neplatí pre spiatočný cestovný lístok v úseku Starý Smokovec – Hrebienok) v sume 2€/ks a po vrátení čipových kariet späť bude záloha v pokladni vrátená.
  • Zmeny vyhradené.Vaše letné dobrodrúžstva môžete zažiť aj na Liptove v aquaparku Bešeňova, či Tatralandia, alebo v horskom stredisku Jasná. 
 

Výlety do Bešeňovej
Výlety do Bešeňovej

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v termálnom srdci Liptova - v Bešeňovej. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov pre žiakov a študentov na školskom výlete.

Zistite viac
Výlety do Tatralandie
Výlety do Tatralandie

Školský výlet v letných teplotách si teraz môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie a počasie. Zabavte sa počas celého dňa v Tatralandii už za 9 eur alebo zdolávajte Hawaiiské vlny za 5€.

Zistite viac
Výlety do JASNEJ
Výlety do JASNEJ

Zdolajte spoločne so spolužiakmi druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier – Chopok (2 024 m n.m.) alebo sa naň pohodlne vyvezte lanovkami.

Zistite viac