Cenník lanoviek — Vysoké Tatry

Cenník lanoviek a služieb vo Vysokých Tatrách (T. Lomnica, S. Smokovec, Štrbské Pleso)


Lístky pre pešiakov s QR kódom

Klienti, ktorí si zakúpili pešiacke lístky do strediska Jasná a  Vysoké Tatry (napr. Lístok na Lomnický štít, Lístok na Chopok) online, prostredníctvom www.gopass.travel, potrebujú na prechod cez turniket QR kód, ktorý sa nachádza v  e-mailovom potvrdení o nákupe. Na turnikete je potrebné QR kód načítať z  potvrdenia o  nákupe, ktorý môžete mať pri sebe v  papierovej forme alebo ho načítate zo svojho mobilu.  

Čipovú kartu Gopass nebude možné použiť.  


Lístok na lanovku na Lomnický štít aktuálne nie je možné zakúpiť na samoobslužnej pokladni Gopass Tickets.


Nakupujte on-line na: gopass.travel

Získajte zľavy a body za každý nákup.

 


Všeobecné obchodné podmienky


VYSVETLIVKY:

↑ jednosmerný lístok smerom hore
↓ jednosmerný lístok smerom dole
↑↓ spiatočný lístok

Na medzistanici Štart nutný prestup na 15 miestnu kabínkovú lanovku. S jednosmerným lístkom je možné prerušiť jazdu 1 krát na medzistanici Štart. So spiatočným lístkom je možné prerušiť jazdu 2 krát na medzistanici Štart.

*Tatranská Lomnica: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia (okrem spiatočného lístka v úseku Skalnaté pleso – Lomnický štít). 

*Štrbské Pleso: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia. 

*Starý Smokovec: 
Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 7 dní od dňa zakúpenia.

*Magistrála Ticket: 2 jednosmerné jazdy: Starý Smokovec - Hrebienok + Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica. Lístok Magistrála Ticket je možné zakúpiť len v Starom Smokovci.  Pešiacky lístok zakúpený na pokladni platí 1 deň od dňa zakúpenia.

ZĽAVY A UPOZORNENIA:

BEZPLATNÉ CESTOVNÉ: Deti do 5,99 rokov, t.j. do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 6 rokov v sprievode dospelej osoby

DETI 6-12 ROKOV: staršie ako 6 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 12 rokov

JUNIORI 12-18 ROKOV: osoby staršie ako 12 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 18 rokov a držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26

SENIORI NAD 60 ROKOV: osoby staršie ako 60 rokov veku a držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S. Na čerpanie prepravy za zľavnenú cenu je nutný identifikačný doklad s fotografiou, menom a dátumom narodenia (pas, občiansky preukaz, u detí pas/preukaz poistenca).