27. marec 2016/ Štrbské Pleso

Príďte si k nám užiť parádnu Veľkonočnú lyžovačku s najkrajšími výhľadmi. Počas Veľkonočných sviatkov sa bude lyžovať na najatraktívnejšej zjazdovke v stredisku Tatranská Lomnica aj na zjazdovkách na Štrbskom Plese. Okrem toho sa môžete tešiť bohatý sprievodný veľkonočný program.


Karneval a preteky na svahu Interski

 

Počas Veľkonočnej nedele Vás na Štrbskom Plese čaká super zábava! V rámci podujatia Veselá Veľká noc je pre Vás pripravený bláznivý karneval na svahu. Okrem toho si môžete zmerať sily v pretekoch v maskách. Príďte v karnevalovom kostýme, zapojte sa do lyžiarskej súťaže masiek a vyhrajte super ceny! Každý, kto príde v karnevalovom kostýme získava SKIPAS len za 1€!


Grilovačka na Štrbskom Plese

 

Doprajte si najchutnejšie špeciality v našich reštauráciách! Máme pre Vás pripravené bohaté menu z grilu. Grilované špeciality tatranských šéfkuchárov si môžete vychutnať v reštauráciach Bivac a Slalom na Štrbskom Plese. Dobrú chuť!


Sprievodný program

 

 

Kto by nechcel športovať, máme pripravený bohatý sprievodný program. Vystúpia DFS Štrbianček, Ľudový rozprávač Jožko Jožka a country skupina Veteráni.