Výlet lanovkou na Solisko

Poďte na jeden z najnižšie a najľahšie dostupných vrchov vo Vysokých Tatrách. Na južnom okraji horstva sa nachádza Predné Solisko, ktoré  vo výške  2093 m.n.m. poskytuje výhľad do Mlynickej aj Furkotskej doliny. Vyvezte sa k najkrajším panoramatickým výhľadom 4-sedačkovou lanovkou Solisko Express z údolnej stanice Štrbského Plesa až do výšky 1 814 m.n.m . Za necelých 7 minút prekonáte výškový rozdiel 431 m.n.m. Kúsok od vrchnej stanice sa nachádza Bivac Restaurant so slnečnou terasou, z ktorej sú jedinečné výhľady do doliny, na Kriváň, romantické Štrbské pleso, či Kráľovú hoľu. 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


Tradícia člnkovania na Štrbskom plese a na Novom Štrbskom plese má viac ako 130-ročnú históriu. Pri člnkovaní na hladine Štrbského plesa sa môžete kochať nádherným pohľadom na Solisko a užívať si pokojnú hladinu tohto výnimočného unikátu, ktorý bojoval aj o jeden zo siedmich divov sveta. K dispozícii je 22 člnkov, ktoré sú pristavené v novovybudovanom móle s prekrásnym výhľadom na tatranské končiare. Výnimočným zážitkom môže byť i možnosť využitia služieb súkromného veslára. VIAC O ČLNKOVANÍ NA ŠTRBSKOM PLESENakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


Navigácia do strediska Štrbské Pleso


Dopravte sa pohodlne autom, alebo električkou z Popradu do strediska Štrbské Pleso. Odporúčame v prípade automobilovej dopravy odstaviť auto na centrálnom parkovisku pri vjazde na Štrbske Pleso.

Pozrite si podmienky a pravidlá pred vstupom na lanovky a do prevádzok v strediskách Vysokých Tatier. **Sedačková lanová dráha na trase SKALNATÉ PLESO - LOMNICKÉ SEDLO je dňa 22.9. MIMO PREVÁDZKU z dôvodu nepriaznivého počasia.

VIAC